Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    válasz sfknasty #10719 üzenetére

    Nem tudom, de úgy megnyekkent az előbb, hogy cmos reset kellett. Eleve a legutolsó stabil bios óta pl a super io config menü (semmi köze a cpu-hoz, vagy a memoryhoz) konkrétan lefagyassza a biost, egyszer nem tudtam még belépni :F Most pl oc profilt eltudtam menteni, de betöltésnél meghal az egész. Alapvetően a memory timing, meg voltage beállításokon kívül az oc-nél minden auton van ami procihoz kapcsolódik, most pár napja úgy használtam, hogy -30 curve, és -50 offset voltage, stabilnak mondom, mert egyszer nem fagyott ezzel. -100 offsetnél volt kétszer fagyás, amit írtam korábban is, de -50 óta semmi hiba :F

    Azt próbálnám ki, hogy az eddig működő dram calculatoros fast setuphoz hozzáadom az 1,4 voltot, és ezt 3800-zal, de korábban már próbálkoztam egyébként, és sehogy sem sikerült még csak postolni sem 3800zal, úgyhogy nagyon reménykedtem az általad linkelt beállításokban. Lehetséges, hogy ennyire szar példányt fogtam ki? :U
    Egyébként a manual infinitynél arra gondolsz, hogy 1900-ra rakjam?

    szerk.: Tárgytalan, lefagy amint profilt próbálok betölteni. Nem fogom minden alkalommal bepötyögni azt az 50 adatot :U Még ha béta bios lenne, akkor azt mondom, hogy oké, de így ez egy vicc :(((

    szerk2.0.: Most látom ,van új béta bios... na majd ezt jól megnézem mindjárt ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák