Új hozzászólás Aktív témák

  • intuicio

    aktív tag

    válasz MPowerPH #10523 üzenetére

    Auto-n van a PBO mind a kettőnél.

    #10524DzsannyX
    kb a 3.BIOS frissítés után hiszem azt, hogy most már nem lesz restart, aztán mindig hoppon maradok.
    Nálam eddigi összesen 4 újraindulásnál (nem kékhalál) pont vagy neteztem, vagy filmbe épp beletekertem a lejátszóba, vagy kimentem szendót kenni, és arra értem vissza, hogy win bejelentkezési oldal/pw.

    #10528Aljasvip
    Igen. Mint mondtam, full default bios módba kezdte el csinálni az első 2 restartot. Tehát nem a tuning miatt van resi.
    Én is ettől félek, hogy mehet garanciálisba.. Csak ugye most ez a nagy vírus időszak miatt, ki tudja hány hónap múlva kapok egy új processzort..... :O

    #10534Raggie
    Épp most raktam fel a Crash Dump figyelőt, ha esetleges kékhalálom lenne, akkor tudjam is, hogy mi tette. De még nincs dmp file a windows mappába, ergo nem volt kékhalálom :B
    Nekem is fent vannak a tesztelő progik, Aida64, MSI Ab meg más ventivezérlő/monitorozó program, de ezek nincsenek mindig elindítva, csak ha épp OC/tesztelek, de olyankor nincs resi, csak IDLE módban (filmezés,netezés közben)

    #10542sfknasty
    Akkor gondolom neked is vissza kell küldeni gariztatni.
    Alza-s cucc?
    Ahogy észrevettem a 2020 Q4 - 2021 Q1 közötti 5600x van baj...
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

    ERGO: Vissza kell küldenem ezt a fooooooooost :(((

Új hozzászólás Aktív témák