Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz chopin42 #9199 üzenetére

    Azon kéne elgondolkodni, miért is van több verzió, akár többféle csippel. És hogy emiatt melyik félre is kellene morogni....

    (#9201) daa-raa: "Aztán félelmetes milyen nem is apró dolgokat sem vesz észre soha."
    Haha... Irigylem érte, bár én se vettem volna észre a difiket a drágább és drágább hangkarik között... :DD
    Olcsóbban megúsztam volna... Mondjuk nem panaszkodom, ezzel az X-fi-vel szerencsém volt, 3 hónaposan kb féláron sikerült beszerezni, és 8 éve fülig ér vele a szám. :B
    Audiofil szerencsére én sem vagyok, igényes hobbista zenekedvelőként definiálnám inkább magam.

    [ Szerkesztve ]

  • HavocS

    senior tag

    válasz chopin42 #9199 üzenetére

    Az enyém 5.30-as, és ahogy fentebb írtam, kicsit megnoszogatva stabil ebben a háklis Gaming 3-ban is 2933-on. Amúgy úgy látszik tényleg igaz, hogy 2666 felett páros CL-re kerekít, mert 15-17-17-35 van ráírva, de 16-17-17-35-ön megy. Mondjuk emiatt álomba sírni nem fogom magam. :D

    #9198: Teszteld le Winrar benchmarkkal meg SuperPI-vel, ezek szinte csak a RAM sebességével skálázódnak.

    #9200: Próbáld meg te is azt amit fentebb írtam, kézzel beállítani a CLDO_VDDP feszültséget, nekem ez adta meg a tutit. SoC-tól se sajnáld a kakaót, bár nálam Auton is elég szépen megküldte a feszültséget, nem tudom az a lap mit hogy csinál.

    #9201: na, ezek azok amik utoljára akkor érdekeltek, amikor 2001-ben megvettem az SB Live!-ot, azt is csak a MIDI-je miatt. Gyűlölök fejhallgatóval játszani, 2.1-en ezek meg - nekem - nem jönnek ki annyira hogy úgy kifejezetten érdekeljen. Meg gondolom ezek a HW 3D audio dolgok is addig voltak érdekesek, amíg az egész rendszerre, windowsostól, ICQ-stól, Quake3-astól jutott nettó 500 MHz, most meg egy egész magot is kaphat az audio motor, az se fog feltűnni.

Új hozzászólás Aktív témák