Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pro!Petya

    addikt

    válasz #95462144 #19046 üzenetére

    1. Több mint sanszos hogy rosszul mér a lapja, ha netán mégis annyi lenne valóban akkor gariztatni kell, szépen megfogja a vrm-et hátulról, nem a bordát, és egyből kiderül vagy ramegy pointeres lézerrel.
    2. Nem utasitasokat adtam. Épp hogy figyelmeztettem mi az amire már az AMD is azt mondja hogy sok a procinak. 3. Ha az alapon 100fokos lenne és azt még az xfr megkuldi akkor széttrhottlingolná magát a CPU ami ugye feltűnne neki gondolom.
    4. A hűtést sem véletlenül mondtam, 280as aio vagy épített víz már mondható jónak szerintem.
    5. A hszem melyik része jött úgy le neked hogy én azt sugalltam :"tesó tekerd fel csutkara a feszt "?!
    6 szerintem te már beszopt@d a vrm-el mert mindenkit óva intesz a terhelésétől.
    Tudok jobbat mint AMD álltal javasolt 1,35V.
    Mert úgy látom itt ez aranyszabály lett.
    Nem kell kivenni a dobozból, polcról lehet nézegetni úgy tovább bírja és a vrm se megy haza :DDD

    Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

  • meszike91

    senior tag

    válasz #95462144 #19046 üzenetére

    (#19046) Rocket6

    Pont hogy csökkenteni akarom a feszültséget, ezért kezdett zavarni, hogy többet mutat, mint amit beállítottam. Régen próbálkoztam 3.9 ghz-cel, de oda már 1.37 körüli feszt kellett beállítanom, ami a valóságban 1.4 fölött volt bőven. Aztán inkább visszatértem 3.8-ra, ennyit nem ért az a 0.1 ghz.

    (#19052) salaud

    Én is hibára gyanakodtam, ezek szerint jól gondoltam. :R

    Az LLC-t vagy bármit ami miatt eltér a feszültség a beállítottól hol kell kikapcsolni? A core performance boost ki van kapcsolva, valami más okozhatja. (asrock ab350m pro4)

    du, du hast, du hast mich

Új hozzászólás Aktív témák