Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz turistakolbi #17596 üzenetére

    "Persze hogy lehetne, mindent alapon járatni. DE"

    Nyilván, mindenki maga dönti ezt el :) :R

    (#17598) hokuszpk "persze, mert aki nemhuzza az nem jar ide"

    Én is idetévedtem, mert nem azt láttam a topic nevében hogy "Ryzen tuning topic", hanem csak "Ryzen topic" :) Kellett 1-2 hét mire leesett, hogy itt az esetek 85%-ában nem arról van szó hogy "szeretnék Ryzen konfigot, mi a tapasztalat a platformról", hanem "szeretnék a felső határon ketyegő Ryzen konfigot, de csak nem akar működni" :DDD

    20 éve mióta PC-t használok, sose tuningoltam, menjen stabilan minden defaulton, én nem idegeskedek rajta hogy munka közben dől össze a rendszer, vagy épp egy bossfightnál fagy szét. Se időm se kedvem napokat szüttyögni a még épp megfelelő órajelek kitalálásával.

    Most ezzel nem akarok belerondítani a topic életébe, látom hogy így ment eddig is, én meg elfogadom hogy sokan keresik a kalandot, és a maximális ár/érték arányt próbálják kisajtolni, csak elsőre nem volt ez tiszta (most már leesett hogy az összefoglaló minden 2. szava "tuning" :D) Amúgy meg hasznos dolgokat olvasok itt, és nyilván le tudom szűrni a magam részére fontos információkat. :R
    EOM.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák