Új hozzászólás Aktív témák

  • Str8 sk8r

    őstag

    válasz hokuszpk #27783 üzenetére

    ...üdv újra itt... :R

    ..."bevizeztem" a cuccost... :C ...sok minden értelmet kapott... :K ...
    ...valóban droppol kicsit...csak azt én azért nem látom-láttam mert már eleve az auto miatt magasabb frekin és magasabb órajelen ment a rendszer...visszavettem 0.1v-ot (100mv) és el se akart indulni...jelenleg minden auton offset -0.05 v mellett a gépállat 43.5 szorzóval megy (4350 MHz)...itt az alaplap olyan 1450mv magfeszt állít be... :)) ...mindezt nyugiban olyan 30-40 fok között...terhelve felkúszik 70 környékéig is... :B ...
    ...nem tudom mivel szoktatok tesztelni (ha jól láttam cinebench) mert nem vagyok a szintetikus tesztek híve de csak kellene futtatni egy kört... :U ...
    ...egyébkén meg kell mondjam remélem olvassák moderátorok is és feljut a vezetőségig is hogy lassan 20 éve koptatom a fórum oldalait, és rengetegszer segített már nagyon sokban az oldal-sőt rengeteg ismerősöm és fórumtársam van még így ezzel és ezúton is köszönném nekik és mindenkinek... :R ...csak a példa kedvéért az első generációs core i7-es rendszerem óta nem igazán foglalkoztam a számítástechnika fejlődési irányzataival, és egy kvázi 10 éves "info ürrel" a fejembe álltam neki ennek a gépnek úgy hogy kb mindent innen szedtem össze...tudás és eszközt beleértve...

    ...tisztelettel : Jim...

    ×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Új hozzászólás Aktív témák