Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apatyas

    Korrektor

    válasz moddingR #5979 üzenetére

    Akkor a procit leszámítva valóban tökugyanaz van nálam.
    A freki nálam is fix, de ha idle visszaveszi a feszt akkor jól jársz, nemtom a felsorolt három funkcióból melyik csinálja ezt, a Cool'n'Quietre tippelnék, visszakapcsolhatnád, esetleg csak a tesztek után.
    Nem teljesen értem, mire gondolsz itt: "full terhelés alatt jelenleg 1,287-1,296 között van, a max 1,325." Ennyire ingadozik a fix értékre beállított feszed? Nekem szokatlannak tűnik, biztos hogy fixálva van? Vagy mit értek félre? De az is lehet, hogy a small FFT nem jelent teljes terhelést és néha visszaveszi a feszt ahogy nálam is egyébként. Small FFT-t nem futtattam, lehet azért ismeretlen nekem a körülmény?...
    Melyikre gondolsz SoC alatt? Mert a biosban nem ír ilyet, csak a ryzen masterben, és nekem is gondjaim voltak a kettő egymással megfeleltetésével. Biosban Vcore offset, NB offset, meg GFX core voltage van (ill az alap VID a cpu coreoknak, meg a lap alján dram voltage, 1.8 voltage, VDDP 1.050 helyett 1.1V-on valamiért, mindjárt visszateszem alapra, most nem hiszem hogy kellene.)

    [ Szerkesztve ]

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Új hozzászólás Aktív témák