Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brumi1024

    veterán

    válasz XuChi #13915 üzenetére

    Egyszer már összefoglalta, és ilyen alapon napi kétszer leírhatná a véleményét a kártyáról, mert annyi pontosan ugyanilyen kérdés jön róla: [link], [link]. A keresővel ez a probléma pedig pillanatok alatt megoldható a részedről.

  • HSM

    félisten

    válasz XuChi #13915 üzenetére

    Szerintem aki keménykedik, az Te vagy itt a nagyon komoly ~1600 hozzászólásoddal. (Pláne, nagy a szád, mikor már megvan a válasz, lol... :C )
    Majd ha neked is 12 000 hozzászólásod lesz, mint nekem, akkor (ha egyáltalán valaha eljutsz odáig) valószínüleg másogy fogod látni ezt a kérdést. Linkeltem rengeteg teszteredményt, mindenfélét korábban. Igen, rá kell szánni az időt. Csúnya lenne, ha nekem kéne minden érdeklődőnek minden héten kikeresnem az eredményeket és belinkelni, hogy nagy kegyesen csak rá kelljen kattintson. Szép lenne. Csak az utóbbi 100 hozzászólást keleltt volna visszaolvasnod, a Giga volt a téma. (#13904) gyuszaa sem véletlen említette, hogy mit kéne tenned:[link]. :U

    A mentalitás itt a nagy gond. Én nem kevés időt ráfordítva már kiveséztem ezt a VGA-t, oldalakt írtam róla, több posztban is, több teszteredményt mellékelve, amit nem kis idő volt elkészíteni. Te viszont arra is sajnáltad az időt, hogy rákeress, van-e valami az említett kártyáról írva a topikban. Ha a "giga" kulcsszóra rákerestél volna, és elolvasod az utolsó ~100 hozzászólást, mindent megtudhattál volna róla, ott az én, és Gyuszaa beszámolója is: [link]. Kb. 2 perc lett volna erre rájönnöd, és megtalálnod, amiben pár sikertelen kulcssszó átlapozása is belefért volna. Ez háborít fel engem.

    A pár sor leírással az a nagy gond, hogy mindenkinek mások az igényei. Annak semmi értelme nincs.

    (#13916) brumi1024: Pontosan. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák