Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razenhell

    tag

    válasz Ren Hoek #2399 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled! En is amivel játszok kisebb gépen is bőven elmegy . Általában amiket szerettem sose kellett hozza nagy gep . Uj játékokert annyira nem vagyok oda , szépnek szep es nalam ennyibe kimerül , nem köt le.
    Nem reálisak az árak ... Es a Val sötétbe csábítják a vevőket ezzel a dx12 dologgal . Gtx 9xx nvidia széria is azert jött ki hogy na majd dx12ben mekkora király lesz . Játék alig jött ki ra :D
    Majd ha nem megy a leauge of legends mert nagy lesz a gep igény .,. De ez nem fog bekövetkezni
    Red alert , warcraft 3 ezekkel jobban elvoltam mint most bármelyik játékkal .
    Nem először van hogy eladják olcsón a 970eseket es varjak a csodát ..
    Gtx 780ast is lehetett jo áron venni mikor kijött a 970.
    En is ugy voltam hogy eladom a mars760t mert majd kevés lesz a 2gb memória . Hat nekem mindenre eleg :D liga wow megy 2560x1080. :K

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Ren Hoek #2399 üzenetére

    Rá kéne próbálnod pl a S.W.I.N.E.-ra. Elvileg csont nélkül kéne fusson, de nekem DX hibával elszállt. Túl új az IGP/az OS, fene se tudja, de a DX8as grafika meghal. (Nálam A10-7870k futott alatta, GCN1.2 IGP-vel, nálad hátha azon a bugyutább Intel IGP-n nem jön elő a gond.) Sajnos a régebbi játékoknál nagy a valószínűsége ennek a problémának.:(

    Jól látom, két hete szivárogtak ki képek az XFX RX 480 DD verzióról, és akkor azt írták, vélhetően azon a héten meg is jelennek a kártyák, ehhez képest még mindig a tuningolt ref verzió van csak? (Az XFX 380X nálam tökéletesen teszi a dolgát, max terhelésen van mémi hangja, de engem nem zavart sosem, sőt, elmerülök valamiben, észre se veszem, jellemzően a játékok hangjai elnyomják (kb 15% hangerőn van a gép+hangfal), és a folyamatos terheléssel sem volt gond, 1 hónapig kapta a BOINC SETI opencl feladatokat, és gyűjtötte a pontokat gyönyörűen.:) ) Így fontolgatom a 480 XFX verziójának beszerzését.:)

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák