Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz sakal83 #8023 üzenetére

    Ok, bocsánat nem akarsz, de a 4K akkor sem alapigény, az alapigény mostanában még mindig a fullhd. A jövőben változni fog ez? Nyilván, ez az élet rendje.
    Ugyanakkor sajnos szerintem nem 1-2-éven belül lesz általános a 4K minden háztartásban, ahogy a VR-sem lesz az, pedig mindkét "dolog" jó.
    Ha valakinek első számú hobbija a játék (vagy csak a PC), azok természetesen hamarabb állnak át az új technológiákra, de ők leszarják a 470/970/1060 teljesítményét, mert ilyen "gyenge" kártyát nem vesznek maguknak, mivel nem szeretnek kompromisszumot kötni.
    A kategóriák fogalmát ugyanakkor két oldalról tudjuk reálisan megközelíteni: az egyik az árazás, a másik a relatív teljesítmény generáción belül. Az elsőben sajnos az én értékrendemben a felső kategória alja a 80k (régi vágású gyerek vagyok, én még 24k-ért vettem anno az Abit 9600 promat,a mi tényleg közép kategória volt, vagy 56-ért a 9800GS-t, ami meg a közép teteje, vagy felső alja, 42-ért a GTX 460-at, stb), a második megközelítéssel pedig, valóban középkategória a 470/1060, bár szerintem nem az alja, de ha igen, akkor sem érdekel, mert pl.: Witcher3-ban majd másfélszer erősebb, mint a 960 4Gb volt.

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák