Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Steve198310 #52030 üzenetére

    CPU-Limit? GTX560-am volt, az szárnyalt tuningtól. Nyilván kártyától is függ a dolog, ahogy pl. XT-ből is vannak normálisan tuningolhatatlanok, mint amikor itt írták páran, hogy milyen gáz a tuning, aztán kiderült, hogy csak a GPU-t tudják húzni. Hát, úgy AMD-nél sincs sok esély. De ott van a PX: tök mindegy, milyen izom AMD-kártyád van, rátolsz egy PX-et, aztán diavetítés lesz a játékból, nV-n meg vígan fut extra effektekkel. Ezért én szívesen fizetek felárat, a CUDA-ról nem is beszélve, amit tudnának használni a videós programjaim, az AMD "szolgáltatásait" meg egyik sem. Nem csak a játékteljesítményt érdemes figyelembe venni.
    Sztem AMD-sek egy jó driverért fizetnének felárat. :D
    Jut eszembe: nV DX kód optimalizálásával 7-8%-ot gyorsított minden játékon, AMD 2 játékban képes valamit felmutatni Mantle-lel, és azt is csak gyönge processzorok mellett.

    Én nem találkoztam piros halállal W8-on és W8.1-en sem. Igaz, nem is frissítgetem orrba-szájba, mert az elég sokszor okoz hibát azoknál, akik megteszik. És persze 270-em sincs, de azzal is elég sok a gáz, 7870-nel viszont semmi ilyen. Ez csak tapasztalat, tudom, hogy ettől nálad még lehet hiba, ez már csak AMD. :R

    chesteramd: Ha legalább 18A-t (de inkább 21-et) le tud adni 12V ágon, akkor vinnie kell.

    Popes: Pedig egyéb tuningra is érzékeny lehet. Jártam már úgy, hogy fagyott a VGA-m tuningolás nélkül, rendszer stabilitástesztekben minden OK volt, aztán egy RAM fesz-emelés oldotta meg a problémát. Köze nem volt a VGA-hoz, mégis VGA-hibát láttam. Persze nem biztos, hogy nálad is ilyen hiba van, de megpróbálni érdemes, én W8 okozta hibába még nem nagyon futottam bele (update fent, és semmi frissítés).

    belinho: Szegénykém, hogy minden hsz-omat elmented, és mégsem olvasgatod annyit, hogy megértsd. :((( Az idézett hsz-ban ott van, hogy másik AB jó (mivel azzal teszteltem), új driver meg akkor még nem volt. Erre szólt a figyelmeztetés, és SENKI nem tesztelte hasonló VGA-val (miközben a userek 99%-a tisztában van vele, mennyire hardverfüggő minden AMD driver). Szerinted akkor hogyan nézhettem volna meg később kiadot meghajtóval? :F Csak költői kérdés, eszeddel nem foglalkozom, nem fogom emiatt bannoltatni magam, mint azt megint szeretnéd. :P Az "fosik", aki értelmetlen hsz-okkal ...sa tele a topicot csak, hogy hsz-okat gyűjtsön. :P

    bajzal: Nem kell Chrome-ot használni, szinte minden driverrel valami baja van. Talán túl sok adatot küld a Google-nak a gépedről. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák