Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    válasz Steve198310 #47878 üzenetére

    Akkor ugorjunk szintet.
    Én sem értem, mi a gond a 8 -assal: egy csomó üzemel családon belül, ismerősöknél. Az új laptopokkal érkező, mindenféle szeméttel teleaggatott példányokat leszámítva egynél sem tapasztalom ezt a fantasztikus megbízhatatlanságot, állandó fagyásokat. Épp ellenkezőleg, gond velük egy szál se. Akár netezésre, akár munkára, akár játékra használják, teszi a dolgát mindegyik.

    A driverekkel annyira hadilábon áll, hogy nem egy ismerősnél még a Vista -hoz készült drivert pakoltam fel, de előfordult az is, hogy régi laptopnál a hálózati vezérlő még a jó öreg XP -hez készült, és megy a 8 -assal ennek ellenére.

    Szóval igen, ilyen egy ócska, sz*r, megbízhatatlan, mindenkinél fagyó, inkompatibilis, drivereket megválogató OS. Alkalomadtán értesíthetnéd a gépeinket erről a tényről, hogy el ne felejtsék az általad említett dolgokat időnként produkálni, mivel maguktól úgy tűnik képtelenek erre. :)

    [ Szerkesztve ]

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

  • Zsohi

    őstag

    válasz Steve198310 #47878 üzenetére

    Ilyen problémákkal én mindösszesen az első hetekben találkoztam és azokról az esetekről is kiderült, hogy júzer hibái voltak. A Windows 8.1 számomra, aki nem ajtóstul ront be a házban egy nagyszerű rendszer, mint a Windows 7 is amilyen volt. A start menü hiányán nehézkes volt átlépni, de mára már még hatékonyabban dolgozok nélküle a gépen. Egész egyszerűen elkezdtem felfedezni a billentyűzetet és 2 gomb megnyomásával oda tudok kerülni, ahova eddig 5-6 egérkattintással a start menün keresztül. "Hibák" persze vannak, de ezek engem egyszerűen nem érintenek, hiszem a Microsoft nem erőlteti rá az emberekre a metro felület használatát már a 8.1-ben. A Windows 8.1 jött, látott és győzött. A Microsoft jött, elvakult és vesztett. Az a fejetlenség ami az elmúlt években jelen van a cégnél idővel tönkre fogja tenni őket...

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák