Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V@®G@ß@

    csendes tag

    Beleolvastam kicsit a topicba.... mondhatom értelmes hsz-ek vannak:)

    csak úgy megjegyzem, hogy egy-egy grafikus API-ra egy-egy(vagy több) architektúra készül. Egy persze egy NV 9600 és társaik elég jól tudja a DX9-et, mert arra van optimalizálva az egész VGA.... Egy Radeon HD 4xxx már jobban szereti a DX10-et...(vagy inkább 10.1-et), mert már a 10.1-es API-hoz van optimalizálva... Az 5xxx széria pedig DX11-re, ami tartogat pár meglepetést(még a programozók számára is...). Ha majd igazán ki lesznek használva a DX11 erősségei és a játékok nem lesznek sem "zöldre" sem "pirosra" optimalizálva, akkor meglátjuk, hogy mennyit is tudnak az 5xxx széria...

    Másrészt valóban! Az ATI elég gyenge drivereket ír sajnos....(lehet, hogy a másik oldalon csücsülnek az okos programozó bácsik XD)
    Bár DirectX-es progikat nem írok, de programozónak készülök, és tudom mennyit jelent egy hatékonyabb kód, technológia, stb... Fontos a hardver nagyon fontos és jól is sikerült(mint minden ATI) :) viszont amíg nem írnak normális meghajtó progit, addig hiába is várunk csodát :S

    Kiváncsian várom az x2-est :)) Ezek a kártyák már ordítanak a normális driver-ért.

    Mondom ezt én, aki mindíg is NV párti volt.... engem igencsak meggyőztek :K

    NE FIZESS KI SEMMIT, CSAK HA KIPRÓBÁLTAD!!!

Új hozzászólás Aktív témák