Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FragMaster

    addikt

    válasz katt777 #1329 üzenetére

    Tiszta sor, én csak a hivatalos szöveget másoltam be. És ott az áll, hogy kettő darab tápcsati kell.

    "FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

  • Bluegene

    addikt

    válasz katt777 #1329 üzenetére

    nekem is 6000Ft-os házam van

    azt kéne felfognod h 100 fokos lenne, az már 100%-on járatná a gyári profil szerint(amit sohasem érhet el, mert már 40%-on is lehűti a 100%-on járatott RV770-est)

    100%-on pedig a refhűtő igen brutkó, olyan mint egy turbina, énnekem 42%-os fordulaton kibírta a 700/1100-as órajelet stabilan

    tehát a 42%-os fordulaton elviszi a tunningolt 4850est, akkor miről beszélünk
    100%-on pedig a vmoddolt 800mhz-est(asszem János666 vmoddolta 100% fordulatú ref hűtővel)

    100-110 fok fölé kizárt hogy menjen, saját mérésem szerint 85 foknál állt meg gyári szabályozással, ennél jobb bizonyíték nincs

    amire gondolsz pont olyanok írták akik lefixálták fix 30%-ra és alapban hűvösebb volt(alapban 20%on jár h halk legyen), játék alatt persze ugyanúgy hagyták és csodálkoztak, a valóságban tehelés alatt 40% felett megy a venti, és ha mégis nőne a hőmérséklete még magasabb fokozatba kapcsol, tehát normális körülmények között kizárt a 120 fok, nonsense

    a másik az hogy hatékonyságban olyan mint a 4870, hisz a 4870 magasabb feszen és órajelen jár, ennyi erővel az is lehetne 120 fokos, persze ha beállítod fix 30%-ra és ráküldesz egy fánkot, persze akkor az is megsül(hisz magát nem tudja szabályozni)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák