Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz Ubi82 #9793 üzenetére

    És milyen időzítéssel van a memória? CL14-14-14 vagy CL16-18-18? És ?x?GB?

    Csak azért kérdem ezeket, mert elvileg az új szériák 4 stick memóriával elvileg gyorsabbak mint 2stick memóriával, és akkor ezt is meg lehetne okoskodni talán, de az időzítés is fontos mellé.

    Nekem is remélem jövő héten jön 2x16GB memóriám (4000mhz cl16-16-16 1.4V, meglátjuk h a proci engedi-e majd 1:1-ben 4000-en, vagy menni kell lefele 3800 vagy 3600mhz-re vele, de akkor meg úgyis leviszem CL14 vagy az alá), és legalább meglátjuk hol számíthat a memória órajel/időzítése ezekben a címekben.

    propetya85:
    akkor sztem dobhatjuk is a FH4-et kifele :DDD

    ScomComputer:
    és esetleg olyan in-game benchmarkos játékot tudsz-e, ami az Apex-hez hasonló terhelést ad? Vagy esetleg az Apex már ilyen 3dmark time spy extreme kategória?

    Vismajor01:
    SAM be volt kapcsolva nálad?
    igazából az összehasonlíthatóság végett legalább ha a drivereink megegyeznek, akkor nem lehet az, hogy azonos konfig esetén egyik emberkének 100fps a másiknak meg 120fps legyen, mert xy driverrel lett +20% fps a semmiből.
    A legjobb persze az, ha minden driverrel kiteszteled, de mivel mindenki a 21.3.1-et ajánlotta, ezért én is azt javasolnám, de mondom, ha ráérsz, minden driverrel teszteld ki, hátha lesz vmi durva eltérés ;] Én a magam részéről nem fogom kitesztelni, pedig viszonylag hamar végig lehet menni a bencheken :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák