Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    srácok, én bevallom, hogy hosszú évek óta nem játszom, csak mostanában szeretnék kicsit hétvégi koca gamerként visszatérni. szóval az én mércém nem igazán mérvadó, grafikában leragadtam a kb. 5 évvel ezelőtti witcher 3 + 60 fps fullhd szinten. de most mégis, felülve a hype-nak kipróbáltam a cp2077-et. azt kell mondjam nem igazán értem ezt a nagy radeon elégedetlenséget (főleg nem egy radeon topciban!). nálam egpu-ként pcie3.0 x4(!)-en futó rx 5500 xt 4gb alatt 2560x1080p default medium settings-el 25-40fps között "dübörög" a játék. persze ez vsz az én igényeim minősíti, de akkor is, baromira bejön a game, sőt még ilyen paraméterekkel is kifejezetten szépnek találom!

    el sem tudom képzelni, hogy egy kb 4-5-szörös nyers teljesítményre képes rx 6800/xt-vel milyen komoly gondok lehetnek! értem, hogy 4K-ban veri a 3080, de tényleg kell annyira a natív 4k-t meg az nvidiát hajszolni 3-400k árakon? tudom, ezzel csak a csóró hozzáállást képviselem, de mégis, amíg nem lesz egyszer budget karim a 6000-es sorozatból, addig is vidáman fogok játszani néha a cyberpunk-al, mert egyszerűen király :)) szóval mindezek fényében up mindenkinek, akinek jutott a 6800-akból és jó szórakozást az ünnepekre + ha tehetitek adjatok egy esélyt a CP2077-nek :R

Új hozzászólás Aktív témák