Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryos91

    csendes tag

    válasz BReal #3275 üzenetére

    Azert nem gyengebbet vettem, hogy ne kelljen 1-3 ev mulva se csereljek VGA kartyat ha high-ultran akarok jatszani. Hosszu tavra terveztem es go doltam akkor mar ha megtudtam oldani, hogy olcsobban veszek komplett gepet monitorral 400 korul... Akkor ne kelljen majd lecaerelnem egy jo ideig. Jelenleg 50-70%on porog a VGA jatektol fuggoen ugye es jo tudni, hogy van meg a jovore nezve tartalekom. Minek porgessem maxon, ha a monitorom direkt csak 2560x1080 75Hz... Ugy se kapnek semmiben semmivel tobbet.. Max hofokot-hajszaritot-fogyasztast... Raer majd evek mulva elrepulni a kartya... Had ne most igya azt a redbull-t :) Igy raer, csak hat a FreeSync kaka nalam... Javaban javitottak mar a hibakat, de konkretan kiabrandultam belole. Nagy lelkesedessel vasaroltam hogy majd 1080Ti eros lesz... Ja... Ha jol mukodne :) Sajnos nem igy tortent. En meg csak 4 hete vetttem tele hibakkal. Milett volna ha megjeleneskor veszem meg. Tuti kibasztam volna az ablakon :((( Igy is minden bajon volt vele. BF5, PUBG, LoL, GTA5, R6 amivel surubben jatszok. Akinek van 1080Ti refe azt varom szeretettel :D Lassan javitjak gondolom minden nyugjet ezeknek is, de egy turelmetlen dzar vagyok bevallom. Egyszeruen bajlodtam vele 3-4 hetet... Csalodtam, ennyi. Aki akarja hasznalja egeszseggel :) Nyers erot meg ilyen-olyan tesztprogramokkal valo teszteket tokeletesen lehet vele nyomatni, de a jatekokban meg mindig az Intel/Nv a kielezett. Amugy egy Ryzen 3600, 32GB RAM, 5700XT-vel jatdzom jelenleg. Es meg uj tapot is vettem, hogy ket dzalon kapja a VGA az aramot, hogy kizarasos alapon ez se lehessen a hisztije targya. Tenyleg igyekeztem mindent jol csinalni vele, de mar elbaszta a kedvem. Hat ez van, nem dolt ossze a vilag, majd lesz masik. :U

    Üdv, Ryos91

Új hozzászólás Aktív témák