Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryos91

    csendes tag

    válasz Kódos #2532 üzenetére

    Nekem teljesen mind1 milyen típust és garist ajánlanak érte, csak menjen a háztól ez a (jelenleg) fostalicska XT... az előző típusok amik voltak nekem mind jól működtek, de ezt nagyon elbaszták a mag órajel ingadozással... más nagyobb problémám nincs vele. Random fekete képernyő OK... FreeSync OFF OK... de az, hogy ha 60FPS-re fixálom (akármilyen módszerrel IS) és sokszor leugrik 57-59-re amikor 40%-on sincs kihasználva a VGA az ultragáz egy ~140ezer forintos VGA kártyától :U 2560x1080 60Hz hazsnálom és röhög a VGA annyira nem használódik, de azért droppol a szemétje :W teszteltem a gépem más VGa kártyákkal is, és érdekes... 1080Ti és az RX 570 8G-vel is tökéletesen ment a gépem. Tehát kizárólag az RX 5700XT a ludas. RX 570-el a FreeSync is tökéletes volt és stabil mag órajelen atomstabil 75Hz-75 FPS. Igaz medium-on persze, de stabil/fix volt. Ez meg baszakszik agyba főbe. Finomhangolja az akinek kedve van hozzá. Hozzáteszem, ha nem használok semmilyen "fixxálást" és hagyom, hogy annyival pörögjön amennyit csak bír a VGA... akkor tökéletesen megy ~2000MHz környékén "stabilan" droppok nélkül. Egy szemétség az egész "energiatakarékosság miatt" behozott Core Clock visszavétel... Nem vagyok NV fan, mert ténylég vagy 100db VGA megfordult nálam sok márkából/típusból, de ezzel mellényúlt az AMD szerintem. Akinek meg jól megy az örülhet magának, nálam kaka van sajnos.
    Idővel biztosan kijavítják (gondolom) a hibáit, hiszen még egy elég új cuccról van szó, de könyörgöm... FPS drop :F Wtf 5700XT... Fekete pont. Más VGA karikkal nincs ilyen nálam.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Ryos91

Új hozzászólás Aktív témák