Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz ScomComputer #2449 üzenetére

    Nagyon jók az nVidiák, a 2070 is szuper, és az MSI Ventus is szépen ment, lényeg az hogy gyors volt.

    De még benne voltam a 14 napban, elállhattam és az Alza el is fogadta az elállási kérelmemet, és engedélyezték is a dolgot, hogy mehet, így gondoltam leszek én is annyira korrekt, hogy náluk költöm el a pénzt ha már ilyen jófejek voltak.

    Az egyik ok az az volt, hogy a Turing architektúra Tensor magjai csak úgy vannak a chipben, semmi értelmes dolog nem használja.
    Pontosítok : nVidia erőlködés ide vagy oda, de pár játéknál lehet csak használni a sugárkövetést, de ott sem hozza számomra azt a hűbazmeg élményt....inkább a mitiskénelátnom élményt kaptam ehelyett....

    A másik ok meg az volt, hogy én leginkább a BF 1, és BF V játékokkal lanozok 64-es szervereken, és ott meg lényeges az előnye az 5700XT-nek, akár a 2080 super szintjét is megüti ezeknél a játékoknál, ez a Nitro amit én rendeltem, ez meg egy izomhűtéses, erős oc-s és ehhez képest halk fejlesztés, és most momentán az 5700XT-k királya, a referenciánál gyorsabb, és 25 fokkal hűvösebb.

    A teszt szerit legalább is.

    Valamint ezt az architektúrát még driveresen csiszolni kell, mert van benne tartalék, amit ki lehet belőle programozni, és remélem, hogy az AMD a következő egy év alatt hozza a további 10-15% driverből gyorsulást!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák