Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryos91

    csendes tag

    válasz Mumee #2423 üzenetére

    Na latod nem DDU- t hasznaltam, csak siman lefrissitettem ahogy engedi az applikacioja.
    Ma jon meg az uj SSD es a rendszer is uj lesz aztan minden friss es ude lesz. Valami hatalmas gebasz van az egesszel az biztos... Elozo driver telepitesenel hasznaltam DDU-t, de nem tortent sok valtozas, csak akkor legalabb sikerul belonom a feszultseget stb. dolgokat "optimalisra" hogy legalabb ne szarja ossze magat a kepernyo ugye... :/
    Persze a FreeSync akkor es most se jo nalam sajnos. Ma a komplett rendszert ujrahuzom az uj M.2 SSD-re es akkor meglatjuk lesz-e valtozas, de en feladtam mar... Szegyen az egyesz VGA tema... A mag orajel 100-200MHz ingadozik es sokszor mint ha meg is akadna az egesz jatek egy pillanatra... Agyfasz komolyan... 140.000Ft... Ismetlem csak a VGA a ludas, mert a gepem jol bevan love es az RX 570 meg atomstabilan jo FreeSync-el jatszhato minden, csak hat gyenge mar nekem sajnos... Nem veletlen vettem ezt, de hat kenjek a hajukra ha nem tortenik valtozas megy a levesbe es johet a 1080Ti... :((( :(((

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Ryos91

Új hozzászólás Aktív témák