Új hozzászólás Aktív témák

  • D013

    aktív tag

    válasz padam87 #3258 üzenetére

    Nem tartom magam fanboynak de konkrétan 9 év van mögöttem AMD GPU-kkal. Nem azért mert annyira ilyet akartam, de épp mindig jól jött ki a teljesítmány/ármutató, amikor eljött a csere ideje. Kezdtem egy mobility 5650-el, ami bár egy Acer gépben volt és fos volt emiatt a hűtés, 3 évig tette a dolgát. Majd a 270x következett, 2,5 év, semmi gond. Az RX 470-emet most fogom nyomott áron havernak eladni, az eddigi legjobb kártyám volt. Konkrétan 62 ezer forintért ment vele a Battlefront 2 1080p ultrán 60 fps-el, semmi drop. Az 5700-es blowereset meg bepattintottam, csináltam egy win reinstallt, mert amúgy is rég volt, driver fel, azóta is megy gond nélkül. Nem tapasztaltam droppolást, csak az Apexben némi stuttert, azt olvastam hogy a zöld oldalon is van/volt. Gears 5, Battlefront 2, Battlefield 1, mind gyönyörűen fut. Nem hiszek a mókolásban, ennek ellenére szerintem ski pontosan tudja mit csinál annak hajrá. De egy biztos, ez nem a Vega 56/64 topik, ahol olyan szinten megy a bügykölés hogy ilyet még nem láttam :D

Új hozzászólás Aktív témák