Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz kireka #147 üzenetére

    #130-ban linkeltem a 4.7-et

    mondom, én amellett vagyok most, hogy elvileg a 7950-emet azért kihajtja (és gyakorlatilag is gyorsabb mint a 635-ösöm ddr2-vel :) ). van benne technológiai fejlődés, hsa, true audio. Ráadásul mantle alatt remélhetőleg normálisan össze is tud majd dolgozni egy erősebb vga-val (elvégre a mantle-t úgy reklámozzák hogy lineárisan skálázódik, a 28 CU-m mellé kapnék még 8-at a kaveriből, még ha lassabb is)

    Kérdés, megér-e ez nekem annyi többletet, ami egy FX8320-al szemben lenne. Mert akárhogy is nézzük, az cpu szinten erősebb, nem is kicsit, és még olcsóbb is. viszont erősen tesztfüggő, hogy ki mit mutat be. egyes teszteken mutatják hogy milyen béna és gyenge a kaveri 1280-ban low-on, csak cpu-ra hagyatkozva, máshol meg azt, hogy 270X vagy 280X mellett gyakorlatilag 10-15% a lemaradása csak a 8350-hez képest ha meg van hajtva a kártya (fullhd, high és társai). Mantle teszt meg még nincs

    Szóval a döntéssel mindenképp megvárom a mantle teszteket, addig úgysem lesz kaveri raktáron sem ha akarnék venni akkor sem :)

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák