Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz DarthSun #98703 üzenetére

    Akkor van átfedés az ízlésünkben, RTCW, Serious Sam imádnivaló cuccok. :D

    #98704 envagyok: Q3 multira én is gondoltam hogy kellene pöcögtetni, a hetekben láttam FB-n, hogy valaki csinált szerót amit mindig futtat, páran összejöhetnénk rajta vagy ilyesmi. Vagy UT (akár régi, akár új), szerintem az első UT oda-vissza veri a Q3-at, de mindkettőt szeretem.
    Egy Doom 3 végigjátszás nálam is abbamaradt pár hónapja a Thinkpad W701-emen, de majd folytatom. Win7, EAX, tökéletes az a gép ahhoz a játékhoz. Nyilván CRT-re cuppantva, a Doom3 jó hasznát veszi a fekete feketének :B

    #98705 jokeph: emlékszem te már korábban is írtad az RTCW-t :D Nem rossz ötlet amúgy, felveszem a listámra, végig már régen játszottam, inkább csak néha elindítom a feeling kedvéért.

    #98706 arn: egyetértek, ami XP végén vagy után jött ki, én is modern gépen szoktam játszani.

    #98707 Francia91: ah, MW. Az utolsó fun NFS. Nálam Most az NFS4 van soron a PIII-on, de a Porschével pl heti szinten játszom, és néha a feleségem is beszáll multiba, nem nagyon versenyzünk csak együtt végigmegyünk pl Alpson a havas mapon, szeretjük.

    #98713 frescho: na a Warcraft olyan, hogy nálam abszolút kimaradt. Nem is értem hogyan, anno vitte volna a gépem, minden haverom játszotta, de amikor ők arra függtek rá, én valami autósra, már meg nem mondom, mi volt az... valamelyik Test Drive részt gyanítom. Úgyhogy mindenképp leszedem és megy a PIII-ra az is.

    #98719 sidi: Bumpy, atya ég mennyiszer felmérgeltem magam anno azon a játékon, mert irtó szar voltam benne :DDD Lehet kipróbálom ismét.

    #98729 Ry0K3N ne is mondd, az összes GTA ilyen, III-VC-SA, hogyha túl magas a framerate, bugol a fizika. Nagy kár, mert ezeknek amúgy grafikailag borzasztó jól áll a sebesség. Azt hiszem a GTAIII ha bekapcsolod a limitert, 30-ra teszi magát, míg a VC csak 24-re vagy ilyesmi, és bár 30-cal még elevickélek, én mindhármat 75-ra szoktam limitálni, így játszhatóak. SA-nál a QTE eventekhez néha azért bekapcsolom a játék saját limiterét.

    És sok szopelli és lapcsere és driver kísérletezés után most már tényleg napok óta tesztelem az összeállt PIII-am, és megfelelően működik minden. ELSA Gef 2 GTS, V2 SLI, Vortex 2 SQ2500, SB16.
    Megy A3D, Glide, DX7-ig minden, OPL, imádom. :D

Új hozzászólás Aktív témák