Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DarthSun #86203 üzenetére

    Ennek örülök, de én is így láttam :) (de így ki is van mondva a főnök által :) )

    Amúgy lassan mennék már majd Core2DUO-zni is ha már ennyire népszerűek itt a topicban, csak sajnos még RAMom, tápom és lehet hogy HDD-m sincs hozzá.
    RAM öcsém hülyeségének köszönhető, 12GB DDR3-as RAMot sikerült eljátszon full ingyen itthonról (miközben 4GB DDR3-as van a gépébe, szóval akár magának is pakolhatott volna), voltak közöttük 1-2-4GBos modulok is, a C2D projectbe pont jó lett volna. DDR2-esem már régóta nincs, de ha már a lap lehetővé teszi inkább DDR3-al mennék. A VGA egy HD6850 lesz, nincs is más (esetleg majd idővel a GTX950, de szerintem egy C2D-be az bőven overkill lenne).
    Tényleg a C2Dhez ilyen VGA ami korhű??? (256MB-osok rémlenek, pedig már akkor a számtech boltba dolgoztam mikor ezek mennek, de nem nagyon emlékszem... ez csak kíváncsiság, mert HD6850-et kap, akár tetszik neki, akár nem*).

    * kap még egy modern tápot (szegény 400W-os FSP Hexám :( ) 4GB DDR3-at, egy derekas tuningot, de még egy 120-as SSD-n is gondolkodok... E7500-as létére igencsak fürge lesz :D Na meg ki akarom próbálni még az E2140-est ami egybként 4800MHZ-et már ment, folyékony nitrogénnel. :D Azért vettem meg még 2009-ben.
    Szóval C2D téren is lesz majd mit tenni :)
    csak ez az Athlon XP annyira érdekes, ráadásul a "civil" életemben is egy nagyon kellemes időszakra emlékeztet.

    és a nagy gépemnek is érik a facelift, VGA, táp (mégiscsak 13 éves -- bár Béla haverom egy 19 éves Chieftec tápot használ napira) és SSD fejlesztés van előirányozva...

    Táp téma : Azért vicces : Régen (1999-2009) nem költöttem a tápra, mert hogy nem lesz több tőle az FPS... 3-6 havonta kellett tápot cseréljek. nyilván 3-4 ezer ft-okért. Még JNC Vargáné tápom is volt kettő. Szerencsére csak magát vitte a halálba mikor távozott. Aztán egyszer összeszedtem magamat, és vettem 20 ezer ft-ért egy Corsair CX400-as tápot. 2009-ben, azóta is az van. Ez éves szinten 1538ft. Az olcsó tápokkal átlagosan évente 12000ft-ra jött ki ez a mérleg. És nincs az, hogy évente 8-10 napon át nincs gép, mert épp nincs táp (meg imádkozás, hogy mi ment el vagy mi nem).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák