Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petakpa1

    őstag

    válasz jokeph #58088 üzenetére

    3 GB-tal van a gond:( A Te 2x512+1x1024 összeállításod még csak 2 GB összesen.

    Próbáltam a MasterDeejay által javasolt AGP Aperture size-t csökkenteni, de nem segített sajna. Ha viszont Disabled-re állítottam, akkor elindult a Win7, de a videókártya drivert nem indította be, így csak valami alap 1024*768 felbontáso volt, mintha nem lenne videókártya driver feltelepítve.

    Amint az NVIDIA nForce2 AGP Host to PCI Bridge eszköz driverét lecseréltam standard PCI standard PCI-to-PCI bridge eszközillesztőre már szintén indult a Win7, de videókártya driver-t nem töltötte be.

    Marad az, hogy szerzek egy 512 MB-os modult és megpróbálom azt harmadiknak. Amúgy is kb 2,5 GB a max hazsnálható memória ebben a konfigban, mert a videókártya egy 1 GB-os Ati HD4650 a Win pedig x86-os ugyebár max 4 GB címezhető memóriával, ami gyakorlatban 3,5-3,8 GB beleértve a videómemóriát is.

    Azt elárulod hogy tettél Win10-et egy Athlon XP alapú gépre? Ún. nx bit-et nem támogatja ez a proci, nameg az SSE2-t se:((

    [ Szerkesztve ]

    "... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

Új hozzászólás Aktív témák