Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz DarthSun #44030 üzenetére

    koszi sracok :) b tervnek indult, de lehet az isa slotok szama miatt a lesz majd belole. ami visszatart, hogy demokhoz keves lenne. dosos demok meg jocskan mentek 98-99 kornyeken is, amihez mar keves az mmx. a k6tal nem szimpatizalok, nem fuz hozza semmi emlek.

    (#44030) DarthSun: most mar elegge berendezkedtem ra, hogyan tudom ujszeruve varazsolni oket :)

    (#44027) DarthSun: nekem nagyon pozitiv meglepetes, nem szamitottam sokra... a masik, hogy ennyire
    mindenfele kecmec nelkul mukodik. nem kellenek se emulatorok, se sw, csak megy. a digitalis resz, mivel alig van tamogatva, nem lesz hasznalva, csak tarskartyakent fog mukodni a midiporton keresztul.

    (#44032) krisz67: ezt nem igazan ertem... ez egy sima at layoutos lap (a kornak megfeleloen atx/at tappal).

    (#44033) Krissz80: awe32bol van olyan, amin van opl3, akkor egy kartyaval meg tudod oldani.

    (#44028) DBob: dehogy nincs neki - ez egy rendes daad hangkartya is, nem csak midi. 16 bites sztereo, ezert nem ertem, hogy a jatekok miert monoban szolnak. a miles tamogatja a digitalis reszet is.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák