Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz sidi #100716 üzenetére

    Akkor ha jól számolom, Veled együtt 3(vagy4?) ember letöltötte :R
    Mega: simán is letölthető, vissza kell lépni a felugró ablakból, és ismét kezdeményezni a letöltést, az csak a reklám helye :)

    Szép munka, jó a menüzés, progik, játékok, szinte minden van, le a kalappal...

    Kössz, igyekeztem, végülis eredetileg magamnak készítettem hobbi célból, de ha már megvan persze hogy megosztom, akit érdekel az ilyen project, nyilván nekem is öröm, valamint a visszajelzésekkel megtudhatom hogy más konfigok esetén, ami nálam nem tesztelt, működik-e.

    Van ismerős, aki csak a retro játékokat futtatná, DosBox-nak azért vannak korlátai, így nagyon jó ez a kezdeményezés

    Régebben próbáltam DOSBox- ot, nem az igazi, meg hát nekem kínai, a régi real DOShoz értek, mindenféle emu nélkül, ezért a kihívás hogy natívan megvalósítsam modern gépre is. Az SBEmu- val a hang is igazodik már a retró DOShoz, a legmodernebb alaplapi hanghoz is, persze én csak alkalmaztam, a zseniális Crazii programozó kódját, az érdem az övé. enélkül sem valósulhatott volna meg a projectem.

    Esetleg leírnád hogyan paraméterezted XT-re a CpuSpd-t?

    Megnézem, be van kapcsolva az X99, DOS alatt, (fut most az Arkanoid), fejből hirtelen nemtom, visszajelzek a pontos parancssorra.

    Jó lett a Dos Navigator zöld téma

    Anno láttam egy VAX munkaállomást, annak a színeit próbáltam utánozni :)

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz sidi #100716 üzenetére

    Evvel adós voltam, más tevékenységek mentek, most megnéztem.

    Esetleg leírnád hogyan paraméterezted XT-re a CpuSpd-t? #100155 ennél kicsit konkrétabban, vagy ez gépfüggő?

    HD6850+Xeon E5-2640v3 defben bootolva 2.6GHz/3.4T 8C/16T HT ON - utóbbi DOS alatt nem lényeges, csak amiatt írtam le, mert 2C/2T/HT OFFal a DOS is eleve gyorsabb.

    CPUSPD cd t1 : XT 4.6MHz
    CPUSPD cd t4 : XT 10MHz
    CPUSPD cd t8 : 286 20MHz
    CPUSPD cd t16 : 386 40MHz

    Valamint az ultramodern kínai lap, képes 800MHz- en is bootoltatni a Xeont, ekkor a t1 alkalmazása, elképzelhetetlen lassúságot okozhat, nem próbáltam, mert nincs kedvem 5 percet várni egy program elindulására.
    Persze gépenként is változékony lehet, de iránymutatónak jó. Közben a Landmark mellett ránéztem a CDMan gamere is, t8- al a legjobb sztem, t4- el már kicsit lassú. Valamint kilépés után nem állítja vissza a VGA textmódot, valami CGA szerű lesz, de a mode co80- al visszaváltható.

    Hogyan van google-on megosztva, hogy nem látszik a tulajdonos?
    Gőzöm nincs, nem értek hozzá, csak ráböktem a megosztásra, majd engedélyeztem hogy a link birtokában bárki letölthesse.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák