Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #47015 üzenetére

    Utoljára 3napja írtam neki ugyan ezt, azóta pedig ti is egy párszor. Nem vagyok telepata, de szerintem nem akarja lecserélni a gyári hűtést.. ;]

    Alulfeszeli..., amúgy is 4+1es lapja van. Venne rá egy normális hűtést annyit esne a hőmérséklet és olyan halká válna, hogy egyből tunningolni szeretné, az meg nem menne túl jól abban a lapban.
    Gyári hűtéssel a mostani időjárás mellett én tuti nem eresztenék rá IBT-t vagy Primeot.. :DDD
    Használtam két évig gyári hűtést a szintén 125W TDPs Phenom II X4-en, örülök hogy a proci / lap is túlélte. (Nem volt rajta soha IBT/Prime szintű terhelés, kb az első tesztkör megölte volna a CPU-t sztem..) Igaz én nem feszeltem alul, de negyed óra GTA 4 után volt 74-76 fokos, télen..!
    Egyébként sem bírná nagyon alulfeszelve 1.2V magasságában ezeket a teszteket, esne kelne a magok többsége.

    Ha bírja a hangerőt még visszafogva is és 1.2V körül nem nyeklik a proci cpu igényesebb játékok alatt, akkor nem érdemes eröltetni nála, hogy használtan 5-7k körül vegyen rá egy jó használt hűtést. Szemmel láthatóan nem akar már rá költeni.

    (#47016) Cseri0058:

    Tehát a meglátásom miszerint "sz@rsz a farmra" mégsem volt igaz? :D :R

    Egy ilyet adtam el 6k-ért egy topictársnak nemrég, fél évesen: [link]
    Top Flow, olyasmi amit te keresel. Nem volt rossz, 4.5ig tökjól megvoltam vele csak feljebb is gondolkoztam és ott bizony már elfogyott. Az ilyen/hasonló kialakítású topflow hűtőknek valahol 1.425-1.45V körül van a vége, játék közben ofc.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák