Új hozzászólás Aktív témák

  • Paci.

    tag

    Sziasztok!
    Végre végigolvastam az egész topikot :) Tetszik ez a brazos dolog, és ha minden jól alakul, akkor a karácsony kedvéért a kedves munkáltatóm megtámogat annyira, hogy beszálljak a klubba. Elsősorban HTPC lenne, főleg anime fronton. Nem tudom, hogy a softsubos feliratok mennyire foghatják meg ezt a rendszert, erről nem találtam semmit ideírva. Ha valaki esetleg lenne oly kedves kipróbálni... Mivel nem tudom mennyit tudok majd rászánni így karácsony előtt, ezért amit lehet meglévőből hasznosítok. Van egy régi Fu-Si P3-am, abból a táp, de akár a ház is megfelelne amíg nincs szebbjobbdizájnosabb. Ami kérdéses a táppal kapcsolatban az annyi, hogy "furi" a csatlakozója... a normál 20-as csatiból a 18-as helyen nincs senki... WTF... Van neki egy tesója, őt nem tudom mire való. Íme [a táp] a külső légcsatornás ventivel, és a furi tápcsatik]. Ötlet? Lapból vagy MSI, Sapphire, vagy Asrock lenne 4 giga memóval, és valamiféle vinyó vagy SSD. Karácsonyi pofapénz függő. Bill+ egér valószínűleg valami tapipados kékfog lesz. Tudom, hogy a 7-es ablak a legideálisabb, ezért kérdésem még az is, hogy mennyi az a minimum háttértár, amin elfér. Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

Új hozzászólás Aktív témák