Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Comanche

    tag

    válasz mr_ricsi #151 üzenetére

    ''A 2 awardos változat közül nem te választasz, hanem már választott a biosod írója.
    Tehát ha kipróbálod, vagy ez sikeredik, vagy az''
    Ezt csak ötödszöri olvasásra tudtam értelmezni, de rendben :B

    ''Először HB-B-s rotringcerka az L5 3. hídjánál a lyukat ...''
    Ezt szombatra hagyom, miután kialudtam magam, meg elötte rendbeteszem az L3-at!

    ''Ha a szorzót változtatod, és 133 az FSB, akkor 1800, 1866, 1933, 2000, 2066, stb. Nem?''
    Nem csak hülyeséget mondtam, hanem sajna arra is gondoltam, de így már tiszta!
    (volt annyi agyam,hogy arra gondoltam, csak 66MHz-s lépésekkel lehet állítani azFSB-t.
    Kerekedett is a szemem rendesen :B

    ''Most várjam meg amíg megszokják egymást, vagy?''
    Ezt viccnek szántam, ( holnap csere, bár úgy rendelték nekem, majd a jövőhétre lesz csak belőle valami szerintem) csak lemaradt a vigyor, bár jogos biztos találkoztál már olyannal aki... :B és néha én sem vagyok 100-as izzó, de hálás vagyok a türelmedért!
    :R

    Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

  • Comanche

    tag

    válasz mr_ricsi #151 üzenetére


    Letakarítottam az L1-et, begrafitoztam az L5 : 3-at! Csak eddíg nem ment a gép, teljesen szétesett (a ramtól szerintem) 2x kellett újratelepíteni.

    ''Award biosnál1: a géped ugyanúgy indul, de az XP alatt ha elindítod a CrystalCPUid progit, akkor azzal 4x és 24x között szabadon állíthatod a szorzót...''
    Találtam 3, 4 féle CrystalCPUid-t, egy 455rc, egy 465rc, meg egy 46x64 végüt,melyiket használjam, vagy mindegy? De volt még többféle is...! Kicsomagoltam, nem találtam exe-t,akkor ezt is lemezről, vagy DOS-ból kellene indítani, vagy hogyan?!

    A ram az vacak, vihetem vissza,bár felhívtam az embert, aztmondta vigyem be a gépem tudja mi a baja, megcsinálja! Hát nem tudom, másik kettő gépben sem volt jó és egy másik ram ment a gépembe,szerintem nem kellene a gépemmel csinálni semmit, csakegy jó ram kellene bele!

    [Szerkesztve]

    Nem tudtam, hogy lehetetlen, ezért megcsináltam.

Új hozzászólás Aktív témák