Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz sb #706 üzenetére

    Már megbocsáss, de én sehol nem írtam, hogy hülye lennél, a számba (billentyűzetembe?) ne adjál szavakat légyszi. Amúgy tudod, hogy szól a mondás: akinek nem inge, ne vegye magára!

    Ez a dual channeles dolog onnan van, hogy már többször, több tesztben szó volt róla: nem rosszak az AMD APU-jai, sőt, egészen kitűnőek az integrált VGA-k, csak hogy lefojtja őket a memória sávszélesség... Ennek tükrében mertem leírni, hogy a Kabini is lehetne gyorsabb, és feltételezem (megengeded ugye?) a Beema-nak is ez kellene. (Pláne ha tényleg 8 magos lenne! Nem tudom, mi a szakmád, de gondolom azt vágod, hogy a gyors adatfeldolgozáshoz azért kell némi "háttér" is: esetleg gyors memória kezelés, gyors háttértár, ahonnan betölti azt a sok cuccot, amit számol, ilyesmi.)

    A konzolokat nem értem, hogy hozod ide? Ne viccelj már, azokon speckó oprendszer fut, direkt oda optimalizálva! Egy átlagos Windows-os, vagy Linux-os oprendszeres PC-t ne hasonlítsuk már egy ilyen céleszközhöz...

    A többihez nem tudok mit szólni, teszteket linkelhetnél.

    Idézet egyből, amit találtam:
    Now again remeber, 25 Watt NAS/Net PC performance. Typically the score wwould have been higher, yet single channel memory is restrictive of the score here. LINK

    Mondjuk pont az Intel integrált sz@rait nem hoznám ide, hiszen azt mindenki tudja (tudta eddig is), hogy hulladékok! Én speciel egy helyen használok Intel VGA-t: melóban a gépben. A Win-nek tud képet csinálni. Idehaza mind2 masinában Ati (AMD) van...

    [ Módosította: radi8tor ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák