Új hozzászólás Aktív témák

  • rosszkutya

    tag

    válasz Valkűr #150 üzenetére

    Én már több száz alis rendelésen vagyok túl, majd mindet ingyenes szállítással kértem, és eddig nekem is pont három olyan esetem volt, amikor valóban nem érkezett meg a csomag, amit meg is reklamáltam, és elég volt csak a disput nyitás lehetőségét meglebegtetnem az eladóval szemben, és készségesen vissza is utalták a termékek árát, mind három esetben, maradéktalanul, ráadásul a három csomagból egy, a visszautalást követően mégiscsak megérkezett. A szállítási idő pedig, ha az eddig kapott csomagok többségét nézem, akkor inkább 2-3 hét szokott lenni, de valóban volt 1-2 kirívó eset is, amikor akár 1,5 hónapig is elnyúlott a termék útja, de ennél hosszabbra nem igazán emlékszem, max. a különböző ünnepi időszakokban (pl.: Karácsony, vagy kínai Holdújév).

    Szóval nem azt akarom mondani, hogy nincs igazad, és abszolút tiszteletben tartom a Te választásodat is, csak gondoltam, én is leírom a saját tapasztalataimat, arra az esetre, ha valaki az itt olvasottak alapján próbálná eldönteni, hogy melyik utat válassza. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák