Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz marcitp #49858 üzenetére

    igen ez a "tűz" a fa alatt valóban kicsit problémás lehet... Ezért is félve írtam le, mikor kérdeztem, hogy tűz vagy lámpa, mert az ember ritkán gyújtja magára a fát :))

    én nem is tábortűzre gondoltam, hanem kis lámpásra, gyergyára....

    Ennek ellenére nekem nagyon bejön és át is jön egyszerűen nekem adja magát a kép és érzés...... Sőt mivel a fény olyan pici szerintem a fát a környezetet és magát a "jegességet" is felnagyítja.... De ez persze saját szubjektív vélemény... Ha az én alkotásom lenne én ki is nyomtatnám és raknám a falra.....

    [ Szerkesztve ]

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz marcitp #49858 üzenetére

    Az az érzésem, mint az utcai/minimalista képek esetében, most is alapvetően másként látjuk a dolgokat. Vagy átjön elsőre (amit mikrofon leírt a #49859 második felében, a jég <-> tűz, hideg <-> meleg ellentétre felfűzött gondolatmenet) vagy nem (mégiscsak magyarázom a bizonyítványt :B ). A házikós változat nekem elcsépelt és nagyon szájbarágós megoldás lenne. A vaku nélküli változat egy nagy szürke massza, ebből a nézőpontból nincs semmi a képen, ami megfogná vagy vezetné a tekintetet villantás nélkül. Például ez a kép pár perc eltéréssel készült, ezen felesleges lett volna villantani (a vakuzott fa ennek a fasornak az első tagja, a képen nincs rajta, de a kivágott fa „előtt” áll). Ezért volt adott, hogy ebbe a nagy jeges-szürke-nyomasztó tájba egy kis melegséget vigyek narancssárga fénnyel. Így számomra adja az érzést és a visszajelzések alapján sok más embernek is. De megértem, ha nem jön be mindenkinek.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák