Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz twinkiecz #22345 üzenetére

    Ez nekem sokkal jobban bejön. Mint egy mini bambuszerdő.
    (Legofigura szüretelhetne ^.^ )

    @Noddy : Virágot napfényen érdemes, amúgy elég átlagos kis kép. Nagyon a bal alján van a két ibolya.

    @Wa2x_ : A háttér vágja haza leginkább. Háttérmosást kellene előidézni, azaz nyitott rekeszt, és max. gyújtótávot neki első körben. Ez máshol is hasznos lehet.
    Amúgy a póz oké, de én portréhoz nem értek :)

    @fungeld : Közepes iso az olyan 400-800-1600 szerintem, nekem ezekkel lettek jók. Betekered a gépet záridő-előválasztás módba, benyomod a megfelelő iso-t, és elkezded tekerni a záridőt, amíg kicsit alulexponálásra áll a cucc. A Hold körül ugyanis minden sötét, az égitest meg fényes, a spot fénymérés nem érti ezt. Pár kép alatt belőheted, hogy mekkora alexpót kell betekergetni ahhoz, hogy a hold szépen élesen kirajzolódjon.
    Amúgy holdat úgy érdemes, hogy valami környezetbe helyezed, nem csak magában. Magában unalmas, azt már ezren megcsinálták. (De kötelező persze meglőni, mert jóóó ;) ) Felhőkkel, fákkal, hegyekkel, tájjal jó, de akkor megint másképp kell bejátszani az expót (vagy két képből expósorozattal összerakni.)

    Én nem javasolom amúgy a rekeszelést, de értelmes határokon belül próbáld ki, ha nked bejön, akkor jó úgy :)

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák