Új hozzászólás Aktív témák

  • whitetiger11

    kezdő

    Nem értettem eddig se, hogy miért siet mindenki átplotolni. Mert akkor majd valamelyik pool pár centtel többet fizet mint a hpool? azon feszülgetni, hogy melyik pool hány forintocskával fizet többet a chia-ért. Ahelyett hogy szépen farmolgatná mindenki a megjelenő fork-okat. Volt amelyiket ki is írtam a fórumra. Előbb utóbb valamelyik meg fogja oldani az NFT plot problémát, a többi meg lemásolja. Akkor meg lehet szépen farmolgatni őket tovább. Most pár hét után konkrét számokat tudok mutatni. Átszámoltam az általam farmolt coin-ok számát, hogy ez egy 40 TB-al rendelkező farmernek mennyi lenne mai árfolyamon (és igen, meg is veszik). Csak azokat a coin-okat tettem be a listába, amelyeknek már van ára, de látom, hogy folyamatosan árazzák be a többieket is, szóval a végösszeg ennél magasabb lenne. Meg volt amelyiket csak hetek után kezdtem farmolni. Hozzátenném még, hogy nekem csak Nas-aim vannak, amiknek nagyon sz...r a response time-ja és messze nem kapok annyit mint amennyit igazából kellene. A ti számaitok ennél biztosan jobbak lennének:
    Darab Mai össz ár $-ban
    Avocado 32,00 darab = $ 3,84

    Chaingreen 5.000,00 darab = $ 17,50

    Chiarose 771,43 darab = $ 1,93

    DogeChia 662,29 darab = $ 99,34

    Flax 10,29 darab = $. 20,57

    Flora 399,14 darab = $ 47,90

    Goji 13,71 darab = $ 0,82

    HDD-Coin 31,14 darab = $ 6,23

    Kale 22,57 darab = $ 2,71

    Seno 182,57 darab = $ 36,51

    Spare 19,57 darab = $ 2,35

    Ezek mai áron összesen 239,70 $ - t jelentenek 40 TB-ra számolva. Több mint egy teljes egész Chia ára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák