Új hozzászólás Aktív témák

  • pat86

    tag

    Mai álmom: hajnalban fel is riadtam rá :(((

    két idősebb mamival laktam egy hatalmas házban, aminek tudjátok ilyen két oldalról felfutó lépcsőzete van, a lényeg h lentről indultunk és az egyik nénike elkezdte szedni a lábát h lelépjen tőlünk és elment jobbra amerre sosem jártunk - rohantam utána h el ne tűnjön, de már kinyitotta az ajtót ami mögött egy csomó másik ember volt ilyen kicsit zombi módjára viselkedőek meg két kis kutya (érdekes mód az egyik az én kiskoromban nevelt kutyám volt) a kis kutyákat ölbe fogtam és futás lefele a nénike ott maradt. :DDD Már kint jártam a házból mikor észre vettem h a kutyákkal vmi nem stimmel tiszta fekete volt a szemük, na nem fekete színű hanem olyan zombi módra fekete, mintha a kátrány lepte volna el a szemüket. Hülye ésszel elkezdtem visszavinni őket, ajtó nyílik jönnek felém a két kutyát fogtam egy szép lökéssel becsúsztattam, mikor megláttam az ott hagyott nénikének is ugyan olyan szeme volt. Ajtó elfelejtve és szaladtam is lefele, úgyhogy gyakorlatilag kiengedve őket...

    Természetesen kicsit később sikerült visszaaludnom, de nem úsztam meg álom nélkül. :D

    Szakadt az eső... Kint voltam a két kutyát az egyik a sajátunk a másik egy hasonszőrű szukakutya a nagyon rozoga kicsi fakerítés mögött és igyekszem eltorlaszolni h ne szökjenek meg, mindenfélével ami a kezembe akad: krumplival teli kosár régi fa láda stb. Emellett még a kis macskákat is bevittem a fészerbe, hogy ne ázzanak zárom az ajtót ami nem teljesen jól zár. Alatta úgy két ujjnyi rés marad, nincs padka mihint odanézek egy kis vörös mini sárkány mászik be rajta. Megrázza a farkát, körbefordul és lefekszik a helyére.

Új hozzászólás Aktív témák