Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    Ma átéltem az első tudatos álmomat!
    Régen sokat olvastam a táméval kapcsolatban és tudom, hogy ez az volt.

    Egy iskolában voltam, számomra nem volt ismert, sokan voltak és én mintha nem oda tartoztam volna, vagy valamiért kilógtam volna a sorból.
    Szerintem csak vendég voltam.
    Volt 1 lány, akibe őrült Szerelmes voltam, csak nem mertem neki bevallani (ugyanaz a lány, akit most imádok)
    Mindig ''menekültem'' előle, próbáltam kibújni a beszélgetések alól, de közben nagyon vágytam rá.
    Egyszer aztán valami csoportos foglalkozás volt, én és még sok más fiatal ültünk egy teremben, köztük ő is.
    Beszélgetni kellett volna, de én annyira féltem, hogy inkább kimentem... :U
    Végigmentem egy hosszú folyosón és a végén volt 1 nagy asztal és ott ült valami öreg és taasztalt fickó.
    Kérdezte mi bajom.
    Mondtam, hogy csalódtam magamban, mert nem vagyok képes bevallani neki amit érzek.
    És itt történt valami nagyon fura!!!
    Elkezdtem magamhoz beszélni, valami ehhez hasonlót:
    ''Ennyire nem lehetek gyáva, annyi minden függ ettől, nem kell félnem, be kell vallanom neki, hisz EZ CSAK EGY ÁLOM!!!!''
    Ezt mondtam, szó szerint emlékszem!
    Fergeteges érzés volt!
    Rádöbbentem, hogy csak álmodom és úgy alakíthatom ahogy szeretném.
    Amint kimondtam ezt a mondatot, úgy egy hullámtörés futott végig a világon, kb. úgy kell elképzelni, mint a Mátrixban, ahogy Neo felrepül és ilyen hullámok vannak körülötte :D
    Fantasztikus érzés!
    Felbátorodtam, és felemelkedtem!!
    Elkezdtem lebegni és elindultam vissza a hosszú folyosón és közben éreztem, hogy bármit megtehetek.
    Beléptem a terembe, arra gondoltam, hogy kettesben szeretnék vele maradni és ahogy ez átfutott az agyamon mindenki eltűnt...
    Elmondtam neki, hogy mit érzek és felébredtem! :)

    Remélem nem ez lesz az első tudatos álmom...hihetetlenül jó érzés, hogy bármit megtehetsz.
    De onnantól tudtam csak hogy álmodom, mikor kimondtam, hogy: ''Ez csak egy álom''
    Akkor megvilágosodtam :)

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák