Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz juliabrilke #944 üzenetére

    jó, csak én speciel 5 éve hallgatom infós haveroktól hogy "mer a közgazdászok,nézd csak meg majd a fizetésünk"....ehhez képest most ugye jönnek elő a dolgok, hogy székesfehérváron egy junior it-s 140 bruttóér bevállalja info diplomával, pesten meg egy adatkezelőnek, aki excelbe csinál dolgokat, meg még megtanítják mondjuk egy lotus notesra, bruttó 300-al indul és kérnek tőle egy főiskolai diplomát, lehetőleg közgazdaságit.....namost akkor mivan a mer az infósok megmondták dologgal ?
    vagy pl ericsson, kezdő info technikus (betanítják őket), ahova van akit biologus diplomával meg környezetmérnökivel vettek fel, vagy épp közgázzal, 280+ 20 cafeteria, meg albérlettámogatás fél évig....és ezek mind olyan pozik ahova pályakezdőket vettek fel, zéró szakmai tapasztalat vagy tök irreleváns. Én amondó vagyok, jobb lenne egy fél éves szakmai tapasztalat megszerzése után pest felé orientálódnia, mert ahhoz képest hogy székesfehérvár egy virágzónak elmondott fejlesztői központ, 2x szorzó a fizetésben nem mindegy

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák