Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Re-Tech

    aktív tag

    Szerencsére én is ahhoz a kicsiny ''retardált'' csoporthoz tartozom, aki nem iszik rendesen.Ebben az évben kb. 4X ittam eddig és nem is hiányzik. Valóban nagyon sajnálatos, h a mi fiatalság csak ezzel tudja elképzelni a bulizást. Egy szórakozohely közelében lakom és talán a nagy meleg hatására(nem alszom túl mélyen) mostanában mindig felkelek, amikor a bulizó ifjúság hajnali 5kor vonul haza a dizsiből és ordít mint a sakál ok nélkül. Artikulálatlanul néha, neadjisten hungária kiálltásokkal vonulnak az utcán. Most stombaton is ez volt, kiszólt az elsőről 1 lakó, h talán mégsem kéne ordibálni. Erre a válasz(ordítva): Arra való az ablak! Mi mindent nem tanul az ember reggel 5kor! Ilyenkor legszivesebben leballagnék az utcára és beverném a srác fejét és megmondanám neki, ha még1X meglátom itt akkor eltöröm a kezedet. Persze ez nem fog mostanában bekövetkezni, még 1 kicsit gyúrnom kell:DD
    A cigizés meg még az alkoholizásnál is nagyobb gyökérség, semmi plusszt nem ad csak rászoksz és utánna már Szükséged van rá. Büdös, drága egészségtelen hobbi. Én betiltanám a Csába!

Új hozzászólás Aktív témák