Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mormota

    senior tag

    válasz vicces #12 üzenetére

    namost a buli az lehet többféle is... amikor én mondom hogy buli, én nem dizsire (nagy sötét villódzó terem, iszonyat dobhártyaszaggató tam-tam) gondolok. én ekkor egy olyan helyre gondoltam, ahol szól a zene, le lehet ülni beszélgetni, van bárpult, stb. namost a zene it is lehet hangos de nem annyira, hogy ne lehessen érteni a másik szavát...

    szóval a dizsi, meg a bulizós hely mást jelent számomra... és nektek?

    Illusztrálok, tehát vagyok

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz vicces #1706 üzenetére

    Az az őrjítő, hogy a baráti tanácsaimat is úgy veszi, mintha én korlátozni akarnám őt a szabadságában! Mintha csak valamelyik korlátolt szülője lennék, akik szerint ő még csak egy kislány, nincs szabad akarata és csak azt tehet, amit ők megengednek neki.
    A vicc az egészben, hogy szót fogad nekik, de közben eszement módokon lázad a lelki terror ellen.
    Csak akkor kaptam fel a fejemet, amikor először mondta el az egyik durvább húzását. És akkor döbbentem rá (késve), hogy elfajult a lelki baja.
    Nem szoktam zaklatni, csak amikor beszélek vele, figyelmeztetem, hogy a májelégtelenség fájdalmas és lassú halálhoz vezet, amit nem kívánhat magának.
    Egyébként, lehet, hogy időnként rá is játszik a bajára, és direkt kérkedik a húzásaival, mint most decemberben ez az abszintos dolog.
    Szomorú vagyok, mert nem így kellene kinéznie neki és az élethelyzetének 22. szülinapja előtt.
    Már felnőtt nő, nagyon okos, több nyelven beszél, főiskolai végzettsége van, és a legfőbb elfoglaltsága az önpusztítás és önbüntetés.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák