Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz gbors #103 üzenetére

    "Nem tudom, hogy jönnek ide a vevő potenciális hazudozásai, amikor az a téma, hogy az eladók csalnak az eladáskor."

    Hát úgy hogy nem csak azok csalnak, hanem a vevők is. Megküldjük a tuningot, aztán ha baj lesz, visszavisszük gariba...

    "Ha nekem fontos valami, az eladó meg nem akarja beleírni, akkor nincs biznisz."

    Ez így van. Majd másnak lesz.

    "A lényeg továbbra is az, hogy ha a vevő nem bízik a bányászkártyákban, akkor joga van tudni, hogy arra használták a cuccot, amit meg akar venni."

    Megkérdezni joga van, de hogy a kapott válasznak kötelező-e igaznak lennie, azt azért kevésbé hinném. Akkor egy használt dildóról is megkérdezhetnéd hogy milyen résekben járt, ami meg már igencsak személyes adatnak minősül, amihez garantáltan semmi közöd. :D És hogy miért is lenne fontos egy ilyen infó... Mert ugye vásárlástól elállni, pénzt visszakérni csak LÉNYEGES termékjellemző eltitkolása esetén lehetséges, autónál se hivatkozhatsz arra hogy azt hittem hogy piros a gyertyafedél, erre kék volt... :) Hát itt se hinném hogy ha kiderülne hogy bányásztak vele, annak bármilyen jogi következménye lehetne. Ha a BIOS upgrade miatt repülhet a gari, akkor persze megtekintheted hogy gyári van-e benne, de hogy utólagos reklamációnál miből derül ki hogy azt nem te töltötted rá, az jó kérdés.

    Úgy látom nagyon rá vagy fixálva a bányászatra, pedig semmivel nem károsabb a kártyára mint az éjjel-nappal gémelés, főleg ha még szénné is tuningolod.

    #104echterion: Én speciel nem bányásztam az enyémmel, viszont a GTA egész jól futott rajta. Miért olyan hihetetlen ha más is játékra vett játékos kártyát?

Új hozzászólás Aktív témák