Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz martonl #48243 üzenetére

    és közzétette a számát egy fórumban?
    A legtöbb eladó mindenhol ( legalabbis több helyen/helyeken) különféle regekkel nyomul.. de még azt se tartom kizártnak hogy egymás között cserélnek) Az életszerütlen hogy valaki 2 hónap után beirja a számát azzal hogy még mindig nem kapta meg és azt ellopja az eladó egy uj rendeléséhez és megadja, ( amit ugye fizetés után kb 1-15 napon belül megad (még akkor is ha kamu) aztán a megrendelő rákeres tracking-re és azt látja hogy rendelése leadasa előtt már egy hónappal aktív volt a csomagszám és ment erre arra a nyomkövető szerint, majd megérkezik máshol.. :)
    Azt inkább elhiszem hogy van az adott ország felé forgalma( akár több felületen több regisztrációval ) és kb azonos időben rendelt küldemények esetén egy igazi nyomkövetési számot többnek is meg ad. olyanoknak akiét fel sem akarja adni.. aztán a címzett vár szépen hat hetet, és akkor látja hogy megérkezett az országba csak nem az ő városába hanem 100km-el arrébb ..
    Egy bizonyos eladó kb 4 hét alatt 3 küldeményre háromszor eljátszotta ezt velem (sorban egymás után az egy hét különbséggel rendelt csomagnak három különbözö kamu száma volt ami mind magyarországon landolt más helységekben.... Aztán mindent visszafizette sorban. Hogy mi volt neki ebben a buli nem tudom. Anyagi károm nem lett de nem jutottam hozzá a termékhez és kellett volna :U Ha előre tudom másiktol rendelem és időre megérkezett volna ( vagy nem :DDD mert a másik eladó is ugyanez volt ugyanezzel a termékkel, azt nem tudhatom. De már volt ilyen is hogy kiderült számomra hogy a két különbözö eladó(reg) ugyanaz a személy( szervezet) csak más névvel

    [ Szerkesztve ]

  • Inhouse

    őstag

    válasz martonl #48243 üzenetére

    Jól értem, hogy azért ne írjuk itt le a nyomkövetési számot, amikor nem értjük, hogy miért nem érkezik meg x hónap után, mert lesik a kínaiak a prohardver fórumát is és ellopják és beírják másnak kamuból?

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés