Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz V/ #22296 üzenetére

    Köszönöm.

    A számból vetted ki a szót:A cég komolytalansága nálam már ezzel kezdődik amit veled is csináltak: olyan emailt küldtek hogy kuldjek email címet amire elküldenek dokumentumokat

    Ez lett volna a kövi kérdésem hogy ezt most miért????
    De akkor látom nem csak nekem logikátlan.Ez kb ugyanaz mintha felhívnék valakit telefonon hogy mondja már meg mi a telefonszáma . :)

    Az email cím elküldve.Akkor most addig várnom kell mig küldik a nyomtatványt vagy eleve elküldjem az összefoglalóban is található nyomtatványt kitöltve a mellékelt számlakivonattal és az aliexpresszes vásárlás képeivel?

    Na most továbbra is mocorog bennem a kérdés hogy ha eleve küldik az embereknek ezt a sablon dolgot hogy email cim,meg majd nyomtatvány stb,akkor hogy a fenébe irják néha egyesek hogy átcsúszott áfáztatás nélkül a DHL csomagjuk még akkor is ha egyébként jóval 22 euro felett volt a vásárlás?
    Ezt nem értem hogy az hogyan.Ezt próbáltam kérdezni egyfolytában :)

    [ Szerkesztve ]

  • azbest

    félisten

    válasz V/ #22296 üzenetére

    én is ilyen ürlapon iratkoztam fel múltkor, hogy sms-t kapjak. Így kaptam például sms-ben egyedi linket cím módosításhoz is, amit a weblapon nem feltétlen egyszerű amúgy megoldani. Bár nem használtam most sem a lehetőséget.

    Lehet, hogy adatvédelem miatt az ügyintéző nem látja az értesítős emailt, vagy éppen automata rendszerüzenetről van szó. Elég nyakatekert néha, hogy cég milyen megkeresést végezhet emailben, hogy ne minősüljön spamnak. Lehet ők pontosan betartják a szabályt és ezért tűnik értelmetlennek, hogy emailben jön értesítés (ami csak nyomkövetéses állapot kapcsán lett engedélyezve/kérve), hogy add meg az ügyintézéshez az emailt (explicit kezdeményezed, hogy kapcsolatba léphetnek veled emailben ügyintézés céljából). Ha jól tudom, elvileg opt-in szabadna csak emailben "zaklatni", tehát neked kell kérned. Az opt-out gyakorlat, hogy ha zavar leiratkozhatsz, de ők kezdeményeznek, az talán nem szabályos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák