Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nazarov77

    csendes tag

    válasz Laca0 #14630 üzenetére

    Függ a feladás módjától is a vámolás, a 22 euros határ az a "merchandise" kategóriára érvényes, ha cégtől, webshopból veszel, ha magánszemély küldi és giftet jelöl be rajta akkor 40 vagy 45 euroig vámmentes, pontosan nem rémlik melyik a kettő közül. De mivel alin és ebayen az eladók általában magánszemélyként adják fel és gift + kamu kevés árat írnak a dobozra, simán átmennek a vámon, egyszer se volt gondom. Csak akkor kellett vámolnom mikor DHL hozta a cuccot, de az drága is volt úgyhogy tisztában voltam vele.
    ---------------------------------------------------------------
    tboy93:
    Szerintem várj még, előbb-utóbb elő kell kerülnie. Nekem tegnap jött meg egy elveszettnek hitt csomagom, nemrég posztoltam, hogy másfél hónapja fel lett adva és a TN szerint elakadt a kínai vámon majd visszaküldték, megint feladták megint elakadt és nem frissült a szám. Közben az eladó visszaküldte az árát, eléggé meglepett mikor a postás odaadta, a TN azóta is be van szívva, lett egy új bejegyzése hogy november 30.-án újra kínai vámhoz került ami kizárt mert másnap megkaptam, a magyar posta nyomkövetője egyáltalán nem frissítette annál még mindig "Küldemény postai átvétele a küldő országban" az állapot.

    Én emiatt kezdek aggódni, de látva az előző csomag rejtélyes előkerülését csak meg kell érkeznie ennek is hamarosan: RH346672275CN

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák