Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz kaosz86 #13069 üzenetére

    20-30 között lehet már kapni 5 colos GPS készüléket legális offline szoftverrel és élettartam frissítéssel, azért az már elgondolkodtató szerintem. Mert elvileg az Ot 995-re is meg kell venni a legális offline térképet, én abban hogy útközben töltögeti a térképet a googlemaps, vagy drive nem bízok.

    A másik út:
    Nekünk, a C5-03-nál a magenta szolgáltatónál, nem akarták elérhetővé tenni a gyári frissítést. Csak annyit írok, hogy a T-mobilnál még mindig csak a v12 volt elérhető, de a függetleneknél a v22. Többen is írtunk nekik de lepattintottak többször is hogy majd lesz, de még nem kapták meg a gyártótól, vagy éppen tesztelikl. pedig a frissítés már több mint másfél éve kijött és a kék szolgáltatónál megjelenést követően két hét múlva rendelkezésre is állt. Ekkor megfenyegttem őket a fogysztóvédelemmel, hogy írok nekik, hogy a telefon bizonyos funkcióit nem tudom használni és ezért kár ért és hogy a vagy adják vissza a telefon árát vagy fizessenek kártérítést. Mondjuk a levél után 1 hónappal megjelent közvetlenül a v 22-es frissítés a magenta szolgáltatónál, kb ennyi ideig tartott, hogy a szolgáltató bejelentkezőfelülét, email, lottozó ilyesmiket betegyenek a szoftverbe.

    Az is jó taktika lehet ha több nagyfejesnek írsz, ez egyszer már bejött, bár az egyszerűbb ügy volt. Régen kb 10 éve a cégnél ahol dolgoztam több hónapon keresztül hol volt hol nem vezetékes vonal és persze internet, fax stb., ha kijöttek egy darabig jó volt, de megint elromlott. Ezt játszottuk 2-3 hónapon keresztül és az ügyfélszolgálaton mindig azt mondták, hogy egy alvállakozó tartja karban és velük vegyük fel a kapcsolatot ők nem tudnak semmit tenni. Már amikor 6-odszorra játszották ezt el, emlékszem 15 óra körülül írtunk egy leveket Straub Elek titkárságára, a műszaki igazgatóhoz, marketing igazgatóhoz meg még valakinek fax-ban küldtük, hogy ha egy napon belül megcsinálják elállunk a pertől és nem követlejük a keletkezett kárunk megtérítését. 16 kor hívtak, a titkárságról, hogy reggel 8 órára megcsinálják és tényleg után minden oké lett soha sem volt a továbbiakban probléma a vezetékes vonallal, minden szuperül műkdött.

  • ORCA58

    addikt

    válasz kaosz86 #13069 üzenetére

    "Érdekes" ez a GPS téma. Nekem H1N15.3 van fenn, (nem volt időm az újabbakat próbálni). Azonnal talál jelet és szépen elnavigál bárhová. Egy egy pillanatra néha megszakad a jel (onnan tudom, hogy bemondja, de abban a pillanatban már működik is. Még nem hagyott sz.-ban az ismeretlen pesti belvárosban sem.
    Nem lehet, hogy hardver gondja van? A tiéd nem kompatibilis a ICS-vel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák