Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz helixP #20459 üzenetére

    Igen. Backup annyira egyértelmű, és rutin, hogy leírni mindig elfelejtem...

    A recovery menüje:

    reboot system now --------> újraindítás
    apply sdcard:update.zip -> az sd kártya gyökérmappájában található update.zip-et telepíti
    wipe data/factory reset ---> törli a data partíciót, tehát minden programunkat, beállításunkat
    wipe cache partition -------> törli a cache-t
    install zip from sdcard ----> a további menüpontokban megadott .zip-et fogja telepíteni
    choose zip from sdcard --> kiválaszthatjuk az sd kártyán, hogy melyik zipet telepítse
    backup and restore -------> mentés és visszaállítás
    backup to external SD ----> komplett mentést csinál az aktuális rom-ról
    restore -------------------------> korábbi mentések, választhatunk, melyiket állítsa vissza
    advanced restore -----------> a mentés csak egy részének visszaállítására
    mounts and storage ------> itt csatlakoztathatunk, leválaszthatunk, formázhatunk partíciókat.
    advanced ----------------------> haladó opciók itt van bent a wipe dalvik cache
    reboot recovery --------------> a recovery újraindítása
    wipe dalvik cache -----------> az átmeneti tároló törlése
    partition sd card -------------> ext3+fat32 partíciót hozhatunk létre az sd kártyán
    fix permissions --------------> az engedélyeket állítja helyre

    Backup készítés:

    Kikapcsolod a telefonod. Elindítod CWM Recovery-ben külső programmal load.bat valamelyik recoveryben.. Ott a backup and restore menübe mész be. Azon belül a backup. Ha kész jelzi, és visszirányít a rendszeredbe. Hátránya, olyan neveket ad a backup mappának, amit generál (egy dátum+időpont) és saját tapasztalatból mondom, egy-két hét múlva fogalmad sem lesz, mit is backupoltál akkor. Ez azoknak jó, akik állandóan egyfajta ROM-ot használnak, nem cserélgetik a ROM-okat sokszor. Írd föl magadnak a mentett ROM-ról, hogy mit is mentettél bele.

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák