Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Henk

    veterán

    válasz codec #1081 üzenetére

    Tényleg nem értek hozzá, de a switch nem úgy működik, hogy a "fő" gépnek mennie kell ahhoz, hogy a másik gépen legyen net? Az igaz, hogy a másik gép ritkán megy, de nem biztos, hogy egy időben a 2. Vagy akkor mindig indítsam ezt a gépet is ha a másikat is használni akarják. Vagy nem így működik?

  • creation

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz codec #1081 üzenetére

    Digit használtam pesten 30/20 akkoriban az volt a max...
    Garantált belőle 8/4-et
    IX kerület haller utca soroskári kereszteződésben voltam Haller Garden központ a kórházak és nagyobb felhasználók között...
    A lakás egy társasházban volt a tömbben kb 30-an voltak digisek és mind aktív torrentező...
    Mért sebességeim 36-40Mbit le és 12-24Mbit fel... voltak minden időszakban... ping értékek nagyon alacsonyak és játékban latency 1-5-ig CS:S

    Használtam router, és IGEN engedi a PPPoE többszörös bejelentkezést :)
    Legalábbis ott ment :)

    Korrekt cég, még ha nem is hazai...
    Hozzátenném lengőkábel témával kapcsolatban... gyere Bódéra Dózsa György utcába, villanyoszlopokra nézz fel, a legalsó kábel a DIGI kábele, vadi új rögzítőkön van, megismered majd :)

    Továbbmegyek, aki digivel akar wifizni az már elmebeteg, főleg ha még max sávszélt is akar...
    mit szeretnétek, éjjel ágyban aludni a laptoppal, és közben torrentezni? erre azért csak jobb egy asztali nehem? Vagy akksi üzemidő nem számít?! :)

    Friss infók szerint amugy előbb Csinger megy be Bélabácsinak köszönhetően...
    Majd utána Bódé és Tósok... ez utóbbi kettő kérdéses még számomra... merthogy Bódé nem éppen a fiatalok nagy számáról híres, így nem tudom mennyire fogja ez megérni DIGInek, de ha jön én várt karokkal vagy tárt karokkal... néhny csaj az utcában lehet tárt lábakkal is várja őket, ha nem akkor majd befizetünk egy körre...

    Bakonynet... hmmm ha nem kérsz hűséget akkor fizess nyócezret bekötésért... Ha kész 2 év hűséget (akkor barom vagy) de nincs bekötési díj... Nohh én HŰTLEN VAGYOK... Várom DIGI-t :O)

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák