Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz DreaD88 #3448 üzenetére

    szvsz a CA val nagyobb gond ne legyen mint hogy spiáter fogaskerék van benne....ha van mellette normális fém test.....a kínaiak meg verhetik magukat az acél belsőre, ha a test spiáter....azért van difi a kettő között, egy fogaskerék szett pár ezres tétel, míg egy fém test 10-20 K is lehet, sőt biztos van.
    Nem azt mondom, hogy nem indokolatlanul drága a CA (mert nálunk szerintem az, máshol nem vészes a különbség) ellenben felesleges ennyire sarkítani a dolgot. Persze ebben benne van az is, hogy idehaza a 90% a kínait engedheti meg magának, és próbál kicsit kompenzálni a belebeszéléssel, hogy ő igenis jó befektetést csinált a fele-harmad annyi lóvéért. Ez egyfajta magyaros önigazolás, mint amikor valaki egy Lada tuningolgatásával akarja bizonyítani, hogy az valójában még veri a VW Golf GTi -t is....szerintem felesleges ezen enynit vitázni, mivel érdemi különbségtételre ugysem jó, ugysem lesz tőle több embernek pénze CA cuccra, és ugysem fog kevesebb ember kínai cuccot használni. Az én véleményem inkább az, hogy az a racionális ha van egy korrekt kínai, a különbözetből meg megvan midnen egyéb felzserelés (tartalék tár, esetleg egy scope, meg egy rádió....5x több hasznát terepen, mint hogy a fegyódra most éppen CA vagy JG van írva, mert karbantartva mindkettő szuperál, csak kérdés mennyiért) meg fél évi BB kb, ennél jobb ugysem kell. Magyarország pláne nem az a régió ahol ki lehet tűnni, vagy ki kéne tűnni, vagy fittizni kéne, főleg emrt korlátozott a kínálat, korlátozottak az anyagiak a nagytöbbségnél, akkor meg minek az oltás

  • BaKeSZ87

    senior tag

    válasz DreaD88 #3448 üzenetére

    Sportline fegyverekkel a kínaiaknak akartak konkurenciát, nem maguknak, ezért sikerültek túl szarra, kispóroltra, a kínaiak már annyit fejlődtek, hogy most nem hiszem, hogy sokat kaszálnak az SL szériával. Az az igazság, hogy elkéstek vele. Ha 1,5 évvel ez előtt adják ki akkor még lett volna aki megveszi.

    Ha meg proline-t veszel az annyi mint 3-4 JG
    Ez így ebben a formában nem igaz. Esetleg ha műanyag testű JG-re gondolsz akkor esetleg 2. Viszont fém testű JG-t sem kapni már 45.000Ft alatt, airsoftbase-en 52550 egy full fém JG M4A1. 55-ért már kapni használt Proline M15-öst használtan. Én inkább a CA-t választanám. De ha újban gondolkozik az ember, akkor is jobban megéri szerintem a Proline, 63.000Ft egy CA Proline M15A2. 10.000Ft-tal kerül többe mint a full fém JG. Szerintem ér annyival többet. Az meg, hogy nem adnak hozzá akksit, gagyi töltőt, gagyi bb-t... Gagyi töltő 500ft softair-en, vagy ha kell adok, van kettő. BB-t úgyis venni kell, amit kínai fegyverhez adnak, azt ki kell dobni, másra nem jó, minőségi akku nélkül meg nem érdemes elindulni játékra, és amiket kínai fegyverekhez adnak, azok azért nem olyan jók. Ez az én véleményem.

    -=Libria=- egy CA test 35-40 ropi. Egy King Arms fém test, ami hasonló minőségű, 30.000-be fáj postával. Lehet számolgatni. Főleg az után, mikor véletlenül úgy esik a fegyver, és eltörik a tökéletesnek hitt kínai fém test.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák