Új hozzászólás Aktív témák

  • stefanitsr

    senior tag

    válasz rainmen #9301 üzenetére

    Cserélgettem még benne ezt-azt azért, így végül 350-360 körülre állt be, de költséghatékonynak kellett maradnom.

    Az assault aegjeimet igyekszem 400 környékére beállítani, masz 2010 engedi is szépen. A DMR már más kérdés.

    Amúgy a régióban kb az összes korábban aktív nagyobb csapat mindenféle marakodás áldozata lett, pályahasználatot elbukták, szétváltak, nem nagyon szerveznek játékot kb marad a saját szervezés ott meg te döntöd el mit és hogyan használhassanak az emberek. Én úgy tapasztalom hogy azért a DMR jellegű fegyver ritka (bizony, pár játékot már végig kronóztam), és általában nincs gond a használatából. Jellemzően a "terminátor" probléma ami itt-ott felüti a fejét, de ez is főleg azon alapszik hogy az ember túlbecsüli a saját képességeit, lőtávját, nem elég türelmes és nem is tudja igazán felmérni hogy a bb-i hogy repülnek és hol esnek le...

    [ Szerkesztve ]

    RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Új hozzászólás Aktív témák