Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz mykos #569 üzenetére

    Hangsúlyozom: a 30.000 nem saját tapasztalat, de akár igaz is lehet. Ne a Desert-ből indulj ki, mert az köztudottan az egyik legrövidebb élettartamú pisztoly, tekintve, hogy abban sokkal nagyobb teljesítményú szelep van, mint a Berettában, ráadásul a rugója is erősebb. Evidens tehát, hogy szétveri a Berettával azonos anyagból készült fegyver/hopup házat. (mellesleg a valódi éles Desert sem igen bír ki 10.000 lövésnél többet a nagy kaliber miatt).

    Félreértesz: nem airsoft viszonylatban gyenge a Marui GBB, hanem úgy unblokk, mondjuk egy CO-s, vagy pneumatikus légpisztolyhoz képest (persze ezek már nem airsoft fegyverek). Én sem szívesen állnék 5 méteren belül a Marui Beretta útjába, ezzel egyetértek.

    Amúgy tudtommal 3.000 lövés a Marui GBB-k esetében a gari határa. Mondjuk azt nem tudom ki tudja megmondani, hogy az adott pisztollyal 2.000-et, 3.000-et, vagy 5.000-et lőttek. Szerintem erősen függ a használótól is, hogy meddig tart egy pisztoly.

    Szerintem másodlagos fegyver esetében sem mindegy, hogy mennyi a gázfogyasztás, ha meg célbalövésre is használja (márpedig szerintem a legtöbb játékos használja arra is), akkor meg pláne nem. A súly meg szerintem nem lényeg, én legalábbis nemigazán érzem a különbséget 1,5 kiló és 2 kiló között, ha a combomon van. Nem neked fáj az a pár deka plusz, hanem a gázszámládnak. :D

    Amúgy ki tudod cseréltetni valakivel a hopup házat? Kapsz hozzá alkatrészt?

    [Szerkesztve]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák